Kayakapı Premium Caves Hotel Yorumları ve Şikayetleri

Kayakapı Premium Caves Hotel yorumları ve şikayetleriKapadokya’ya gelen yerli ve yabancı turistlerin Ürgüp’te konaklamaktan keyif aldıkları mağara otellerden biri olan Kayakapı Premium Caves Hotel, tarihi atmosferi ve dokusu ile konaklayanların unutulmaz hatıralar biriktirdikleri bir tesistir. Ürgüp otelleri arasında popüler olan bu otel, Kapadokya manzarası ve eşsiz güzellikteki oda tasarımları ile de genelde misafirlerden tam puan almaktadır. Otel, Ürgüp merkezine yalnızca 1 kilometre uzaklıktadır. Yeniden restore edilerek hizmete açılan bu tarihi mağara otel içerisinde yer alan süitler, balayı çiftlerinin de tercihi olmaktadır.

Kayakapı Premium Caves Hotel, Ürgüp’ün ilk yerleşim merkezlerinden olan ve “Ağalar Mahallesi” olarak bilinen Kayakapı Mahallesi’nde yer almaktadır. Son derece görkemli bir miariye sahip olan otel, birçok tarihi mekana da yakın mesafede bulunmaktadır. Eşsiz güzellikteki Ürgp manzarasına sahip odaların her biri özenle dekore edilmiştir. Mağara oda ve süitlerin her birinde klima, TV, kahve makinesi, banyo mevcuttur. Odaların bazılarında şömine, veranda ve özel teras alanları mevcuttur.

Oda Tipleri

  • Grandiose Cappadocian Konağı
  • Prime Oda
  • Glorious Cave Süit
  • Majestic Cave Süit
  • Majestic Cave & Pool Süit
  • Royal Mağara Süiti
  • Royal Cave & Pool Süit

Tarihi mimarisi ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerin memnun ayrıldıkları Ürgüp otellerinden biri olan Kayakapı Premium Caves Hotel’de her sabah zengin bir kahvaltı menüsü sunulmaktadır. Restoran bölümünde de ise geleneksel lezzetlerin yanı sıra uluslar arası yemekler de servis edilmektedir. Hatta bu yöreye özel lezzetleri de otelde konakladığınız süre içerisinde tadabilir ve yeni lezzetler keşfedebilirsiniz. Otelin Bistro bölümünde ise Ürgüp manzarası eşliğinde içeceğinizi yudumlayabilirsiniz. Otelin spa bölümünde bir de yüzme havuzu yer almaktadır. Resepsiyon bölümü 7/24 açıktır. Otel genelinde Wi-Fi erişimi ücretsizdir ve Ürgüp merkeze ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kayakapı Premium Caves Otel’in Nevşehir Kapadokya Havaalanı’na mesafesi 48 kilometredir. Kayseri Erkilet Havaalanı’na uzaklığı ise 75 kilometredir. Tesisin özel otopark alanı mevcuttur.

Kayakapı Premium Caves  Hotel ile ilgili düşüncelerinizi, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi konu altındaki yorum kutucuğundan bizlerle ve okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.

Lütfen düşüncelerinizi ve eleştirilerinizi ahlak kuralları çerçevesinde iletiniz. Hakaret, küfür ve argo kelimeler içeren yorumlarınız onaylanmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir